Interview met Patrick Suiker en Derek Westra
In de blog van de maand oktober nemen we je mee in het verhaal over de ervaring van de oprichters van AllesOverCrypto bij TAB.
AllesOverCrypto is in 2017 opgericht door Patrick Suiker, Derek Westra en Robin Westra en zijn lid bij The Alternative Board Nederland sinds februari 2022.


Patrick Suiker, medeoprichter AllesOverCrypto
Patrick: Zelf zijn we al in 2013 begonnen met Crypto. Toen eigenlijk met als doel snel geld te verdienen. Maar we merkten gauw dat als snel geld verdienen je enige doel is, je al snel geld verliest. Uiteindelijk wilden we alle drie ons eigen bedrijf starten en Crypto was al onze passie. Toen bedachten we: als we de fouten die we zelf ervaren hebben kunnen uitleggen aan anderen, dan kunnen we andere mensen van die fouten behoeden. En als we dit goed aan anderen weten uit te leggen, begrijpen we het zelf ook beter, waardoor we er zelf ook beter in worden. Dat is eigenlijk de motivatie achter AllesOverCrypto. Ons doel is om mensen te helpen aan hun droomleven. Onze slogan is dan ook: wat als geld geen probleem meer is? En dan gaat het ons er niet om dat je een grote auto kunt kopen, maar dat je financieel onafhankelijk bent en kan doen wat je écht leuk vindt.
Derek: Je moet snappen waar je mee bezig bent, omdat je grootste vijand vaak je eigen emoties zijn, ontkom je er eigenlijk niet aan om gecoacht te moeten worden. Mensen komen zichzelf aardig tegen als ze beginnen met Crypto, zonder dat van tevoren te hebben verwacht.
Patrick: Hiervoor gebruikten we eigenlijk alleen ons eigen verstand, wat we dachten dat goed was en vooral op eigen intuïtie. Na een tijd merkten we uiteindelijk dat de kennis die we hebben en wat we hebben geleerd, tot een bepaald limiet gaat. We hadden iemand nodig die ons kon helpen alles goed vanuit de basis kon gaan neerzetten.
Derek: Toen we net begonnen was het allemaal redelijk makkelijk. Hoe groter we werden, hoe meer vragen we hadden die we niet meer zelf konden oplossen. Het waren op een gegeven moment geen vragen meer die je op het internet kon vinden en daarmee beantwoorden. Dus we hadden vanaf dat moment echt iemand nodig met de ervaring, die ons hierbij kon gaan helpen en begeleiden. Toen zijn we bij TAB uitgekomen.

Derek Westra, medeoprichter AllesOverCrypto
Patrick: Waar we met name in zijn geholpen is het bepalen van de visie, onze persoonlijke visie, de waarde van ons bedrijf, de bedrijfscultuur en hoe je die cultuur doorvoert binnen het team dat je hebt. TAB helpt ons met een ‘stip aan de horizon’.
Derek: Vooral de stip aan de horizon is erg fijn. Dat je weet waar je naartoe gaat en waar je aan toe bent. Het is veel productiever om langzaam de goede kant op te lopen dan heel hard de verkeerde kant op te rennen.
Patrick: Vóór TAB deden we vooral het laatste, wat Derek zegt. We renden met z’n allen te snel de verkeerde kant op.
Derek: Nu weten we welke kant we op gaan. Op dit moment zijn we de goede kant op aan het wandelen, maar als het eenmaal staat kunnen we keihard gaan rennen.
Patrick: Nu we een stip op de horizon hebben staan, hebben we ook meer rust. Alles staat als een huis. TAB biedt ons structuur en die structuur biedt ons vrijheid.
Wil je vrijblijvend eens kennismaken? Dat kan! Samen een ronde op de golfbaan lopen en ons verslaan op onze eigen TAB hole in Winkel. Of liever een kop koffie op kantoor.